Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz janek69 #4214 üzenetére

    Egyikünk sem kütyümániás. Én megrendeltem a v3-at, használtam, feleségem meg nézegette, mondta hogy ez neki is tetszik. Így neki is kerestünk, de ugyanolyat nem akartunk, így esett a választás a cubot x6-ra.
    A kamera nem 8-as, asszem 12-es. Szép képeket készít, bár az inew-val összehasonlítva kicsit hidegebbek, kékesebbek a színei. A gps egyértelműen erősebb a cubot-ban, gyorsabba, erősebb jelet fog. Navira még nem próbáltam, de tervbe van véve. Az akksija bikább, érezhetően erősebb. Az érintőpanel néha picit nehezen érzékel, határozottabban kell tapizni.
    Antutuban olyan 27000 pontot ért el úgy emlékszem, de mindennapi használat során ebből semmit nem éreztem.
    Összességében nagyon nehéz döntés, mindkét telefon tetszik. A cubot mintha egy kicsit minőségbb szeretne lenni, talán ez abból adódik, hogy nevesebb gyártó.(?) Ja, és a cubot-on nincs noti led.
    Mindenestre az inew design-ja nekem jobban tetszik, de a cubot-ot sem bántam volna meg. Az inew rootolva jött, a cubot-on gugli és youtube után kb. 3 percbe telt. A rendszer a cubot-on is ugyanaz az alap, nagyon apró módosítások vannak benne. Fényképeket csinálok majd és feltöltöm.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák