Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz qisqaqas #274 üzenetére

    Köszönöm a tippeket, a 6x4 es téglalapba azért zártam be magam, mert azt gondoltam, hogy így talán általánosabban használható lesz a NYÁK, pld gamepad-be. De valószínüleg jobban járok, ha benyelem a magasabb költséget, és cserébe egy igazán jó billentyűzetet készítek. Megfontolom a tanácsaidat, újratervezek, és elkezdek életnagyságban nyomtatni, hajtogatni.

    Az ékezetes dolgot még mindig nem értem teljesen. Én úgy képzeltem, hogy a számítógépen beállítom azt, hogy a billentyűzet magyar. És onnantól úgy küldöm a kódokat, mintha egy teljes magyar billentyűzetem lenne. Tehát az Fn1 + Shift + E helyett elküldöm a Shift + É -t, ; helyett az AltGr + , -t és így tovább. Ha az univerzálisat úgy érted, hogy így US beállítások mellett össze vissza fog működni, erre egy hardveres kapcsolót gondoltam beüzemelni, amivel mondjuk US és HU közt lehet váltani. Működhet ez így, vagy nagyon rosszul közelítem a kérdést?

    (#275) qisqaqas

    Nem tudom játszottál-e HoS-t, a legalsó gomb tényleg annyit csinál, hogy kirakja az FPS-t a sarokba, az ember vagy bekapcsolja, vagy ki, de nem kötődik a játékhoz, jobb is, ha nem érhető el olyan könnyen. A TAB a játékosok statisztikája, de az már 4. hüvelyk-gomb, azt mondtad, az még kezelhető. A játékos számára a legfontosabb a QWERDZ sor, ezt használja az egér mellett a legtöbbször. Az F5-F8 -ra térképpozíciókat lehet menteni, az alsó sor a nyilakkal csapat-közti kommunikáció, az 1-6 pedig néhány karakternél használható aktív képesség, szintén nem olyan gyakori.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák