Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esfrost

    tag

    válasz dqdb #1315 üzenetére

    Igen, most utána néztem én is és sajnos nem jobb a helyzet más anyagból készült plate-ek esetében sem. Viszont most megoldottam. A gond az volt, hogy a jobb alsó sarokban a plate annyira nincs megerősitve, hogy egész egyszerűen nem tudja megfogni a kapcsolókat. ha a billentyű alsó részét megnyomom egész egyszerűen kifordul a plateből a kapcsoló. Úgy oldottam meg, hogy vágtam fábol ici-pici darabokat, és azokat beraktam a plate és a pcb közé, így most stabilak a kapcsolók, nem fordulnak ki, helyükön maradnak. Csak kicsit kiábrándito, hogy ilyen sufnituninggal kell ezt megoldani, de végülis épített billentyű szóval ez is benne van ebben. Még annyit csináltam, hogy a case aljába raktam még egy réteg neoprén réteget, mert úgy vettem észre, hogy elbírja a pcb. Viszont ha a space jobb része alatt lévő pcb csavart becsavarom, akkor azon a részen annyira behúzza a pcbt, hogy a jobb oldalsó, tehát az alt, fn, balra, jobbra nyilak nem futnak szépen víszintesen, a csavar irányába ejtenek. Ezt a csavart én most kihagytam, nem tapasztalok használat közben különösebb rugalmasságot azon a részen, stabil.

Új hozzászólás Aktív témák