Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz fungi #115854 üzenetére

    Nem mondta. Gondolkodtam és nem fogok lefeküdni ennek a kereskedési kultúrának, nehogymárbasszameg az igénytelenséghez ésvagy sumákoláshoz konvergáljon az egész használtpiac. Használt termékekre 1 év jótállást ír elő a ptk., pont. Tudom, engedjem el, de ezt már nem, elég. Ha más be tudja karikázni a foltot és nyomott áron adni emiatt vagy más hiba miatt, akkor az legyen a sztenderd, ne pedig ez. Nem fogadom el a lejtőt.

    TP-fronton eddig egyébként én is burokban éltem, zsinórban 3-at kifogtam az évek alatt, gyk. én járattam be őket. Főleg az állapotában vadiúj T60p nagy élmény, mikor találkozik minőség és az újság, azt úgy belevetetném az állami tantervbe is.

    PWM fronton viszont még mindig a régi iskolát hozza a T530, kell néznem - szó szerint - modernebbet. Tudtok ajánlani? A legjobb a DC-vezéreltség lenne, de annak esetleges hiányában élhető, magasabb frekijű PWM-megoldással bíró modellt keresek. (S lám, ebből nincs is harag senki felé, hiszen csupán a gyártói konstrukció meg én nem találkoztunk).

Új hozzászólás Aktív témák