Hirdetés

Aktív témák

  • vili13

    őstag

    válasz McCoy20 #576 üzenetére

    Nekem iAudio G3 van, ami csak az elem és kijelző tekintetében tér el az 5-östől, a hangminőség és szolgáltatások megegyeznek, és a gyári fülhallgató is. Merem állítani, hogy a hangja nagyon jó! Fülre és a kimenetet hangkártyával visszadigitalizálva is hasonlítgattam a régi iRiver iMP-550-emmel (aminek szintén igen jó hangja van), és az iAudio nem rosszabb, talán egy árnyalatnyival jobb is.
    Ha nem jó a hangja, akkor nincs jól beállítva. Mivel nagyon sok féle paraméterezhető effektet és eq beállítást lehet egyszerre használni, könnyű rossz hangzást is kihozni belőle, - én a lehetséges variációk sokfélesége miatt napokig kísérleteztem különféle zenékkel, míg sikerült nagyjából optimálisra belőni. Az effektjei meg valószínűleg nem mindenkinek tetszenek egyformán. :)
    A gyári fülhallgató olyan amilyen, nem feltétlenül gagyi, csak kb. jó középkategória. Nekem kicsit sem tetszik, de attól még nem használhatatlan, csak hát van jobb is. Mivel amúgy is ízlés (és pénztárca) kérdése, ki milyen fül- vagy fejhallgatóra esküszik, nem is baj, hogy nem növelik tovább a lejátszó árát egy sokkal jobb fülhallgatóval! (Én a következőkkel használom: Sennheiser MX500, PX200; Sony MDR-EX71)

Aktív témák