Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    tudod, bobmaster, a gépépítő oldaladdal egy pici gond van!

    nem mindenki ért a gépekhez ugyebár, ezért teszel bele olyan alkalmazást az oldaladba, amivel nem tud a user működésképtelen gépet építeni. De ha olyan hülye user megy oda, aki annyira ért a dologhoz, hogy tényleg ki tudna választani egy 815-be egy amd procit, azt semmi nem gátolja meg abban, hogy beletegyen a p4 2.2ghz- es masinájába egy tnt2m64-et, mert olcsó, vagy egy c800-ba egy ge3ti500-at, és menne hozzád panaszra, hogy ''banyek, az automata online gépépítő nem mondta, hogy nem lesz jó, pedig tök lassú...'', és te leszel a hülye(szerinte), mert rosszul állítottad össze a progit a szűréssel.

    ha viszont erre is megszűröd, meg alplapra, meg procira..., akkor ha én kiválasztok egy ata100-as, ddr333-as amd alplapot, kiveszi a duronokat, t-birdöket, csak xp-marad, kiveszi az sd-t, ddr1600/2100-at, az ata33/66 hddt, a gagyibb hangkarty.okat, ehhez már csak gts, ge3, r8500 mehet, mert az a jó gép.....
    és akkor most én építek, vagy a gép, ez esetben?
    szóval nem biztos hogy mindenkinek tetszik majd az ilyenfajta kemény szűrés a hülyeség ellen.

    szerintem fenn kellene tartanod a lehetőséget, hogy válogasson, és akkor ha elküldi neked, hogy ilyet szeretnék, akkor majd te elmondhatod neki szépen, hogy ezért vagy azért ''nem javaslod'', nem azt hogy rossz, mert akkor megsértődik(tudom), és akkor dönthet úgy, hogy akkor is kell neki az, de akkor nem vállalsz felelősséget érte.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz Rufusz #116 üzenetére

    gondolom a hiba a szokásos...

    a forrásban a kép/gomb elérése nem véletlen c:/..... :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Aktív témák