Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz ló úr #42970 üzenetére

    Holnap azt hiszem, kicsit lazább napon lesz melóban, ha bármi érdekel egyeztetünk, és szívesen megnézem sebesség ügyileg, te meg majd összeadsz, kivonsz, értékelsz ;)
    6460b i5 12gb Ram (nemsokára 16)
    250gb samu evo, 1tera 7200rpm hdd 16mb cache...win10

    Más:

    Már többször volt szó itt új-használt gép vásárlásról ...nézem az aprót, látom hogy gyakorlatilag bontásra van ítélve napjainkban ez a gép(6460b)...pedig egy "csoda" a sz@rfos 120k környéki árkategóriás gépekhez képest...legalábbis számomra...mondhatni véletlen került hozzám...de imádom...
    Előtte volt asztali i7 940,"sok ram",,,2012late mac mini i7 ,samu 840pro ssd, 16gb Ram...
    És ez maradt a háztartásban...
    Videóval foglalkozom vágok,(edius8,adobe AE,sound forge...)
    És kiszolgál a masina..na nem azért maradt ez, mert jobb erősebb,stb.mint az előzőek, de élhető a gép...igaz a hanga{hangzsuga/hangszoró) szar,a kijelző olyan amilyen, de ha melózom, ki van terjesztve a kép az asztali monitorra is...
    Szóval ,, (és ugye az ömlengésem kezeljük a helyén, hiszen tudom milyen kategóriáról beszélek) tökéletesen kiszolgál a hd3000 ellenére...( nem játszom) de 1080p nyersanyaggal még simán tudok melózni...
    Egyben van, minőségi darab, annak ellenére, hogy nem egy "air" karcsúságú masina...
    Fagyást anomáliát, egyszer nem láttam...
    A piaci ára meg egy vicc a fent említett új gépek fényében...
    Mondjuk nekem könnyű megfelelni..cpu ,Ram, és sebes írás olvasás kell..semmi más :B
    És ha meglesz a "rávaló", úgyis belekerül egy 2670qm
    ;] annak ellenére, hogy nem ajánlott a +10W tdp miatt...mind hűtöm a tüdőmmel :DDD aztán kidobom belőle, ha mégsem...
    Pfu de rég le akartam ezt a "probook dicséretet" már írni...most kijött..bocs a hosszáért mindenkitől :B
    Hangsúlyozom minden dicséret az árának fényében értendő...és a használati szokások is mérvadóak...tudom :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák