Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz polonic #4580 üzenetére

    1. masik banknal ettol siman (fyi: az otp nem is hitelkartya, de 0% thm aruhitelemet azert utasitotta el, mert nem hitte'k el nekem, hogy mi a munkahelyem telefonszama, es nem a weboldalrol vettek, hanem a telekom oldalan, ahol a t-mob-nal tiltott szammal szereplo 2 db beszelgetesre alkalmatlan mobilstick-sim szama volt megtalalhato, es aztan csodalkoztak, hogy nem ernek el rajta senkit... barmok, de allitolag ez a policy, szoval en ott az osszes szereplo hibajan kivul tiltva vagyok)
    2. altalaban a hitelkartyaknal meg is szoktak kerdezni, hogy mi a minimum amit me'g elfogadnal, vagy ha ilyen nincs, akkor is volt mar hogy annyit nem, de kevesebbet felajanlottak, ha az volt a hiba, szoval en azt gyanitom, hogy az elutasitas az ugyanigy maradna
    Melyik bank egyebkent? Van amelyiknel az is gond volt, hgoy privatszamlarol kapok mobilszamlat, azon meg engem nem tudtak elerni, mert csak technikai szam a telenornal... Van ahol azzal szivattak, hogy a cib-tol kert fizikai papiros (mert nekem amugy nem jon havonta boritekban) az egy olyan igenytelen utannyomas, hogy a cib-es korrekt fejlec ellenere hamisitvanynak hittek (cib nem rakott ra pecsetet, mondvan ott a fejlec es a kivonat postan is pecset/alairas nelkul hiteles, az fhb meg visszadobta...), van ahol a masodik keresztneven tudnak lovagolni az anyja nevenel, szoval eleg valtozatos. Ahol szamlat vezetsz, ott azert nagy biztonsaggla meg szoktak adni annak, aki hitelkepes (nem minuszolgatott sokat).
    Ja ha pozitiv khr-ben vagy, de nem irtal bele mindent az igenylesbe abbol, amit onnan kiderithetnek, az eleve visszadobasra ad okot. Es a hulyek nem birjak kezelni a hitelkartya havi fizetendo nem egyenlo a hitelkerettel es nem egyenlo a mennyivel maradsz minuszban kerdessel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák