Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz Brandynew #21826 üzenetére

    ezt soha nem fogjuk megtudni. tény, hogy a george bevezetésével teljesen új háttérrendszereket is vezettek be, hiszen egy olyan nemzetközi platformról van szó, amit több országban használnak. mivel a george háttérrendszere új, ezért tudott nagyon sokáig párhuzamosan működni a kettő. sőt, amikor a bevezetésnél is használhatatlan fos volt a george, maga az erste is a régi, hibátlanul használható rendszerre irányította át a usereket. amíg nem volt kötelező, eszem ágában sem volt az új webes felületet használni, miközben a régi akkor is ment, amikor a george szokás szerint hörögve térdelt le a sarokban

    szóval fenntartva azt, hogy sose fogjuk megtudni, valójában mivel küzdenek a fogalmatlan erstés it-sek, nagyon pontos mérőszámokkal lehetne bizonyítani, hogy amióta bevezették (teljesen felkészületlenül és nem megfelelően előkészítve) a george-ot, azóta sokkal alacsonyabb a rendszer rendelkezésre állási mutatója

  • RR-13

    őstag

    válasz Brandynew #21826 üzenetére

    Szerintem nem kellett volna rávilágítani, mert nem az volt most a lényeg, hanem, hogy semmi nem működik, senki nem tud belépni, ügyet intézni stb.!
    Egyébként sem állította senki az ellenkezőjét részben azoknak, amikre te rá akartál világítani.
    Nekem a George app. = a George web-el. Mindkettő egy hulladék.
    Viszont továbbra is állítom, hogy sosem fogja ugyanazokat a szolgáltatásokat tudni a George mint régi felületek, hiszen ezt az Erste maga publikálta.
    Valamiért te úgy érezted, hogy meg kell magyaráznod azt, amit még az Erste több munkatársa "sem tud". :U

    Itt a Tagok, és a MODERÁTOR a véleményüket osztották meg a George-ról, és a nem tetszésüket nyilvánították ki velem együtt, és nem azt kezdtük megfejteni, ami fele te elkezdted vinni, irányomba elég degradáló módon a témát.
    Attól, hogy én nem fejlesztek appokat, nem kell ilyen lekezelően nyilvánosan kioktatni engem, és a többieket sem, ahogy többes számot is használtál..., tehát senkit.
    Ez nem egy informatikai Topik!
    Kicsit úgy éreztem, mintha arra vinnéd a témát, mintha az én hibám lenne, hogy nem tudom mi van a háttérben, és csak alaptalanul szidom a George-ot. :(((
    Amennyiben kérdeztem volna, hogy mi az oka, akkor sem így kellett volna válaszolni, főleg úgy, hogy nem is kérdeztelek.
    Ezzel én le is zárom ezt az ügyet, mert nincs ebben ennyi.

  • RR-13

    őstag

    válasz Brandynew #21826 üzenetére

    Tegnap nem a legjobbkor sikerült megtalálnod ezzel..., elég volt nekem a George hibája is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák