Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz sifarr #12567 üzenetére

    Nos én csak a JAVA-s verziót szoktam használni, ha egyedi átutalást kell intéznem. Ez alól kivétel volt tavaly, amikor az ügyvédem és az eladó előtt utaltam el ingatlan tehermentesítésre 3.6 millát a Fundamentának (ekkor azért bántam, hogy korábban mindig a JAVA-s verziót használtam). A JAVA-s-ban az a jó, hogy 10+ éve ugyanaz a felület. Megszoktam, gyors.

    Minden ami az Internetbankon belüli CIB-es funkcionalitást illeti, és elérhető, a JAVA-s a 100%.

    összetettben csak 9x százalék, mert mondjuk ha kizárja valaki Telekóddal magát azt csak személyesen tudja elintézni a bankfiókban (múltkor az egyik invitáltam így járt, és kiderült, hogy nem az ő hibája volt, jól tudta a telekódot, hanem éjjel rendszerkarbantartás miatt volt fennakadás). De azért mehetett egy kört a bankfiókban.

    A CIB mobilapplikációban azért valamivel kevesebb funkció érhető el mint a JAVA-s verzióban, azt így saccra olyan 70+ %.ra mondanám.
    Ha új csoportos beszedési megbízást kell létrehoznom, azt a JAVA-s verzióban teszem, ha egyedi utalást (előbbiek már be vannak állítva az új címemen is hónapok óta, utóbbira meg nagyon ritkán van szükség, mert ahol vásárolni szoktam- megbízható Webshopok -, el van mentve a kártyám. Ja igen, a CIB havi számlakivonatokat is JAVA-sban mentem le, és nyomom fel a OneDrive-ra és a Google Drive felhőimbe.

Új hozzászólás Aktív témák