Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz GFerr56 #64053 üzenetére

    Srácok, szerintem ez PWM-es venti (ha rgb, és fordulattól független a fényerőssége), azt pedig nem szabad (Grózit idézve TILOS!!!) DC módban járatni !
    De javítsatok ki ha tévedek, és sima 3 pines a venti + valami extra áramkör van neki a világításhoz (még nem találkoztam olyan CL ventikkel)

    -

  • freemanone

    őstag

    válasz GFerr56 #64053 üzenetére

    Az AI Suite az egy vacak.... de a FanXpert4 nekem még nem okozott gondot. Egyetlen "apró" dolgot leszámítva, amire én írtam egy powershell scriptet. Néha az aura lightningservice beakad és bedarálja a procit egy szálon, ilyenkor a script force restartot végez a service-en és minden visszaáll a régi kerékvágásba. A probléma annyi, hogy amíg be van akadva a világítás, beragadnak a ventik is utolsó állásba. Folyamatos üzemnél a többit el tudjátok képzelni.

    FanXpert4-ről meg annyit, hogy a BIOS beállításainak egy kiterjesztett vezriója a Z370-es lapokon legalábbis. A spinoff rész nem elérhető bios-ból, de minden más igen.
    A ventiket mindegy melyik csatira kötöd rá, a "Fan tuning" résznél felismeri szépen hogy DC vagy PWM ventit dugtál rá és utólag el tudod nevezni a ventiket, illetve egy kis 3D-s ábrán elhelyezni a gépben, hogy kb melyik részen található.
    Részemről a legjobb venti vezérlő implementáció amit eddig láttam, alaplapra integrálva! Én NZXT Grid+-ról váltottam erre nagyon nem bánom. Ott van még az alaplap dobozában, visszatérhetnék rá, de kizárt dolog.
    A Commander Pro-ról nem tudok mit mondani, nincs vele személyes tapasztalatom.

    GoldhandRent: Jól mondod! Nem fogják szeretni a ventik.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák