Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PH-User

    addikt

    válasz PH-User #38823 üzenetére

    Ezt nézegetem most és a második oldalon az táblázatban a felső ábrán lévő szerintem jó lenne nekem.
    Igaz, hogy még ez is rövidebb vagy 3-4mm-el, mint ami benne volt, de ez már jó lenne.
    Mikor ki volt szerelve, nagyjából így skicceltem le. Nem biztos, hogy teljesen pontosan mértem. Szerintetek?

    Szerk.

    Viszont a 3. oldalon a táblázatban a második sorban lévő már hosszban megfelelne (30mm, én 29mm-t mértem...) de azon meg menetes rész van... :DDD :W

    [ Szerkesztve ]

    ''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

  • #22145024

    törölt tag

    válasz PH-User #38823 üzenetére

    Lusta vagyok visszalapozni, hogy hogyan is néz ki a beteg. :B

    Ha a tengelynél az a gond, hogy csak 4-es és nem 6-os, akkor ezt egy alucsővel (D6x1, asszem karnis csőnek is mondják) meg pill.ragasztóval könnyedén orvosolhatod. Bronzker bt., lomextől 5 percre gyalog.
    Hasonló módon hosszabbíthatsz tengelyt, egy külső persellyel (cső) és egy tömör körrúd segítségével.
    Fent nevezett boltban akár 10cm-es darabot is tudsz venni ezekből, sőt soxor választhatsz a plasztik-szortiment közül is. PE-t kerüld mert kinlódás ragasztani, de pl. POM vagy PA az oké.

    Szal ha menteni akarod a készüléket, akkor van rá megoldás. De kétségkívűl Lompos48 javaslata a legfájdalommentesebb, ha van hozzáférésed bontott cucchoz

    (#38825) PH-User
    Elég gány, de nem látszana,:
    Ha a rotary enc. nem is lenne beforrasztva rendeltetésszerűen a panelba, hanem csak bedrótoznád merev vezetékkel (erősebb ellenállás-láb) és a keletkezett rést kitöltöd melegragacs pisztollyal. Így nem gond, ha 2-3 mm-rel rövidebb a példányod

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák