Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz m3ss #9950 üzenetére

    A Kodi tényleg nem tud FP 3D-t, pl. 3D BD iso-ból, ezt ne is erőltesd. A Media Center-nek (vagy Kodi alól a Wrapper-al), viszont vinnie kellene. Ezt nemsokára lecsekkolom, nekem is a 2.1.7-es FW van fent. Lehet ott is a felbontás beállítása lenne a fő gond.

    Kodi-n az csak a GUI felbontását jelenti, az pedig pont jól van 1080p-n, azt nem kell állítgatni.

    Nekem az 2.1.7-es FW-ben lévő gyári YT mai napig jól szuperál, nem tapasztaltam semmi gondot vele (legföljebb azt, hogy max FHD-t tud). Anno feltetted a 2.1.7-es FW-hez való szoftver csomagot is amúgy, mert az erősen ajánlott? De alternatívának ott van pl. a Smart YT Next, az még 4K-t is tud, vagy pl. a YT Vanced.

    DV nincs ezeken a HiMedia Box-okon és már nem is lesz. Még hardverből sem tudná és nem is ígérték soha igazán, hogy lesz.

    Én inkább a külső merevlemezt ajánlanám az eddigi tapasztalok alapján, mert épp az a gond, hogy amíg a Box-ra van kötve a winyó, addig nem igazán lehet róla file-okat rendesen letörölni. Látszólag letörli, de a felhasznált hely nem szabadul fel utána. Ezért mindig egy Windows-os PC-re kell átkötni, ami a "hibajavítással" sec-pec alatt rendbe rakja. Ez pedig belső winyó esetén nagyobb macera lenne. (De akinek már esetleg több tapasztalata van vele és valami megoldása is erre a HDD problémára, az is írhatna infókat... Én már csak hálózatról használom lejátszásra).

Új hozzászólás Aktív témák