Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4

    őstag

    válasz SunMount3r #1730 üzenetére

    Nem tudom világosabban leírni.
    A gyári kiadványon minden TrueHD Atmos hangsáv mellett ott a core ac3 hang. A gyártók a hivatalos kiadványok és szabványok alapján írnak specifikációt.
    Azt írtad, alaposan tájékozódtál vásárlás előtt.
    De ha még 40x leírod, hogy téged erre nem figyelmeztetett senki, akkor sem változik a helyzet. Az első beírásodkor választ kaptál rá, de tovább erőszakoskodsz ebben az ügyben. Írj a relanzának, hogy miért nem tette bele a core hangot az általad beszerzett anyagba, aztán majd jól ellesztek. (Majd annyit ír, "Olvass nfo-t!".) :D Ezt a kérdést itt lezártnak tekinteném.
    Reklamáltad, a választ többször is megkaptad, több embertől. Nézz másik rilíz után, ha nem tudod megoldani, hogy hangod is legyen. Nem lejátszóhiba vagy bug.

    A filmcímeket hiába írod nekem mkv esetén. A mediainfo segít neked a felbontás és a kódekek azonosításában, esetlegesen a kódolási paraméterek felderítésében is. Abból lehet valamit kiokoskodni - már ha tudod, mi micsoda -... Általános szokás még kérdés vagy probléma esetén az is, hogy a kérdéses fájlból egy úgynevezett sample fájlt töltünk fel fájlküldő oldalon keresztül, így többen is ki tudják azt próbálni.
    Ha úgy véled, jobb a tévéd lejátszója, vagy jobban megfelel igényeidnek, eladhatod a Himédiát. Akkor tök felesleges egy plusz készülék. Tökéletesen megértem, hogy nem mindenkinek jön be egy készülék, nincs ezzel baj.

    És mivel ez már a parttalan vita szintje nálam, itt abba is hagynám. Már ha nincs semmi új probléma a készülékkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák