Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnnyX

    senior tag

    válasz Balinov #133 üzenetére

    Boot-olaskor talalkoztal mar egybol hasonlo felirattal (egybol fekete hatter feher betu, tudod)? ''ntldr missing'' blabla nyomj ctrl'alt'del gombokat.
    En még soha az eletben!!! (Mondom ugy, hogy 3 eve fent van az xp prof, bar OO defrag megy hetente.) Ebben az esetben mit csinalsz LAIKUSKENT, aki nem a PH kedvence? Gondolom nem a kisujjadbol szopod ki hogy pl. bootolhato pendrive-ra raksz mini linuxot, es azon keresztul megoldod ugye? (Ilyen megoldasom is volt mar.)

    Nem veletlenul keszult ez a topic. Es ahogy beleolvastam szinte 2 oldalankent ugyanez a problema. Viszont amennyit elolvastam, azok kozul senki nem irt olyat amit en.
    En is ennek a topicnak koszonhetem hogy meg tudtam oldani a problemat.
    De mindig jon valaki aki okosabb, lehurrogja a masikat, de a megoldashoz vezeto legrovidebb utat nem arulja el.

    Talan be lehetne rakni az elso hozzaszolasba a megoldast is. Tobbet, amennyi letezik. Ki mennyire ert hozza. Valaki egybol viszi le a szakuzletbe a gepet, utana meg perkalja az ezreseket 5 perces meloert. Hat ne segitsunk egymasnak? Lenezzuk?

    Masok akkor is tanuljanak belole, mert ingyen van a megoldas, es azt a penzt amit 5 perc sajat munkaert kiadnanak, inkabb koltsek a baratnojukre, elettarsukra.

    :R

    Bocsi ha ugy erzed beletapostam a lelkivilagodba, de muszaly volt elmondanom.

    U.I.:
    Es most vegigneztem a topicot, ez az elso hozzaszolasod, (es ez alapjan is azt erzem hogy halvany fogalmad sincs mirol irtam, gyanitom.)


    [Szerkesztve]

    _Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

Új hozzászólás Aktív témák