Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz python1 #98676 üzenetére

    Rólam tudható, hogy a mérést magában nem tekintem alapnak, amikor azt kell eldönteni, hogy minek van jó hangja, és minek kevésbé, de ha mérés alapján választasz magadnak hifit, a szived rajta!

    Ha megengeded pontosítanám a hivatkozásod, az nem RPi2 DAC-ról hanem PI2 design nevű cég pimedia502-es DAC-járól szólt. [link]

    Tovább pontosítva, a mérés amire hivatkozol, semmilyen szinten nem minősíti magában a málnát - mert nem azt mérték - hanem a málna és a DAC konglomerátum együttes teljesítményét.

    Ez így elég félrevezető szerintem, és elnézést kérek, hogy javítottam.

    Akkor most egy kis vidám történet. :DD
    Most is PC-t használok forrásnak, mint sokan mások ( én már csak a hálóban*) sok-sok év óta.

    Amint volt lehetőségem "FŐ" rendszert kialakítani a házimozi szobámban, egymástól független rendszereket hoztam létre házimozira, és Hifi-re.

    Egyiknek sem lett PC az alapja számtalan olyan hátránya miatt, amit csak értelmetlen költekezés útján lehetett volna egyáltalán megközelíteni PC-vel, ehelyett inkább úgy döntöttem, hogy nem PC-re, inkább akusztikára költöm a pénzt.

    "Alapból felesleges nagy rendszert építeni köré, le is írják többen, hogy árában ok, de nem mutat túl azon."

    Mezeaudio és a TMP elektronikák atyja, Gál Tamás közötti tárgyalások során egy alkalommal azt mondták Tompinak: Ok. Meghallgattuk az elektronikáidat, de van vele egy nagy baj...

    Tompi: ?

    Szívesebben látnánk egyel több nullát az árcédulán...

    TMP elektronikák, amiket használok az RPi-DigiOne-ra kötve, most kb.400.000Ft-ért lehetne talán megvenni.

    Tegyél még hozzá egy nullát...

    ...szépen skálázódik, szóval megnézném annak az arcát, akik miután megtapasztalta mit tudnak ezek így együtt az azt mondja, hogy neki egy PC kell. :P

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák