Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz virkir #87643 üzenetére

    De hát ahhoz kell neki. Egyébként az iLoud csoda az elvileg tényleg jó. De csak akkor, hogy ha mindeképp pici kell, amúgy felejtős, csak a méretéhez képest szól jól. A mélyre menése minden bizonnyal igaz, azaz megvan az 55 Hz, csak hát a pici membrán miatt a dinamika az szűkös, de ez a középtartományra is igaz.

    Lehet inkább át kéne mennie IDE, itt foglalkozunk PC-s cuccokkal, pontosabban aktív hangfalakkal, azaz a legolcsóbb PC-s szettektől a pro audióig mindennel.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz virkir #87643 üzenetére

    Hallottad már ezt a cuccot? Esetleg 10m2 körüli szobában is?
    Igyekeztem a kérdező igényeinek leginkább megfelelő alternatívát ajánlani. Egy barátommal megfutottuk a közelmúltban a 100k alatti köröket és ő az egyszeri vásárló és én a rutinosabb is erre szavaztunk végül.

    Tökéletesen tisztában vagyok a korlátaival, ellenben kisebb hangnyomás mellett viszonylag egészséges hangképpel bír. Úgy populáris a hangja, hogy közben nem vét nagy hibákat. A korábban linkelt JPW Sonata + Creek is izgalmas, de azt inkább egy gyakorlottabb fülű - értsd, letisztultabb audió-ízlésű, konzervatívabb, kispénzű, kisszobás - érdeklődőnek javasolnám, nem egy pc tejfölösdobozról feljebb lépőnek. Persze a meghallgatás nem kerül (sok) pénzbe, de a kérdező, a kérdése(i) alapján szerintem egy kompakt megoldásra vágyik, amire egy DAC/interface + aktív dobozok kezdésnek egyszerűbb és nagyszerűbb megoldást kínálhat, mint egy használt, kitudjamilyenállapotú komponensekkel bíró "hi-fi rendszer".

    Nálunk ez valamivel jobban szerepelt a Genelec 8010-nél, és valamivel gyengébben a 8020-nál. Ez szerintem lehet kiindulási alap annak, aki még nem hallotta.

    (természetesen sem az alaplapi hangkártyát, sem az sbc kodeket nem tekintem végállomásnak még ezen a szinten sem, ellenben háttérzenének valamelyik stream szolgáltatóról "rádiózva" ördögtől valónak sem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák