Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz #56474624 #15522 üzenetére

    "Xavian számomra nem jó hangfal, egy jó vastag függöny (sőt már inkább fal) mögül zenél. Amit lehet szeretni, meg mondani, hogy milyen zenei, tényleg az"

    Ezt nem teljesen értem. Ebből nekem az jön le, hogy tompa, dinamikátlan a hangzása, és nincs magasa.

    "Szerintem szeretik túlbonyolítani ezt a hifi témát is az egyéni ízléseket túlságosan belevonva"

    Én is így gondoltam, de egyre bizonytalanabb vagyok ebben a kérdésben. Egyszerűen az emberek ízlése iszonyatosan más. Ez a fülestalálkozón is nagyon jól látszott, az embereknek más tetszik, más és más dolgok fogják meg őket még ugyanazon a zenén belül is.
    Nekem az etalon hangzás az AKG K601-em egyelőre. Egyszerűen bármit lehet vele hallgatni, mindent tudok rajta élvezni. Hangfalban még sajnos nem hallottam olyat ami minden igényemet kielégítené. Ráadásul hiába a jó hangfal, ha gyenge a szobaakusztika.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák