Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz CséZé #10538 üzenetére

    Valószínűleg a NAD C315 a legjobb vas ebben a kategóriában (sosem biztos, mert szerintem senki se hallotta az összes erősítőt :) ), de az nagyon ritkán van használtan és akkor is elviszik kb. fél nap alatt....

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

  • looser

    addikt

    válasz CséZé #10538 üzenetére

    A viszonylag magas alapzajt az Onkyoknál meg szokták említeni, egyébiránt szerintem tetszetős darab. Nem akarok úgy beszélni, mint aki ezer éve a témában van, hiszen most kezdtem el érdeklődni. Magam 80-100e Ft-os küszöböt szabtam az erősítőnek (25e lett) és 40-50-et a hangfal+kábelnek (még nincs meg); cd játszót egyelőre nem terveztem, arra elégnek érzem a régi Pio dvd-met, de amióta egy fórumtársnál hallottam szólni dvd-ről és cd-ről is ugyanazt az anyagot, eldöntöttem, hogy az is le lesz cserélve idővel :)
    Szóval nem szeretnélek befolyásolni, én kb. tudtam, mit akarok, s ezt az egyetlen erősítőt hallottam szólni, ezerszer jobb volt mint a régi (+ rádió (még akár 2 évig használható is! :D ) és pre-out), így nem volt nehéz a döntés. Azt nem mondom, hogy menj el és mindent hallgass meg, ezt jópáran mondták, de el tudom képzelni, micsoda zűrzavar lett volna a fejemben, ha megteszem, az időről és útról nem is szólva; de ezt a 'csapj a lecsóba' mentalitást sem tudom szívvel javasolni. Visszatérve: az Onkyo régi név, nekünk is volt 1-2 még régen (műszaki bizományiban dolgoztam a '90-es évek közepéig), szerintem a 30e Ft igazán barátságos ár, menj el a kedvenc cd-iddel és hallgasd meg.
    Poénnak elférne, de csak azért, mert a családban már lezajlott: ha nem tudsz elmenni, vetesd fel a hangját egy cd-re, küldje el és úgy hallgasd meg :))
    Nálunk ez úgy volt, egy Orion Viking volt az első színes tv-nk, s hirdettek valami Sony Trinitron csodát a reklámban, mire anyám: tényleg, mennyivel szebb képe van! Akkor jót nevettünk apámmal, de most meg tudnám ölelni, hogy ilyen aranyosat mondott, amire 20 év után is emlékszem :)
    Egy szó mint száz, adj egy esélyt az Onkyonak!

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák