Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gyuri27 #6921 üzenetére

    A goldom 90%át eladtam a D3ban...összesen talán 3 darab 100M+os itemet találtam amiből a legdrágább talán 175M volt és mégis mindig boldogultam. Mind az 5 kariból csináltam MPL10képes karaktert.
    Akkor miről beszélünk..a sok kicsi sokra megy a D3ban nagyon is igaz. A sok 1-2M-es eladásból szépen lassan összejön minden ami kell. Persze nem 2B-s itemekben kell gondolkodni mert ott azok nélkül is bőven elvagy a legmagasabb szinteken is, ami a HS-ről nem mondható el, mert egy szint felett itt már hiányozni fog az az 1-2 legendecske. A D3ban a legnagyobb kiadásom talán 100M volt, a barbárom régi cipője. Ami már akkor sem számított még csak TOP közelinek sem. Szóval a kettő messziről sem ugyanaz.

    Ismétlem önmagam. Nem a paklikkal van bajom..abba már beletörődtem hogy ha kell valami akkor azt craftolni kell. És pont ez a bajom..hogy nagyon kevés DUST jön be, amivel nagggggyon lelassítják a dolgok menetét.

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák