Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz ThySoul #57711 üzenetére

    Több féle müködö patron van, nekem az armorsmithes verzió jön be a legjobban, aminek kb ezek a "core" lapjai: [link]

    Inner Rage × 2
    Blood To Ichor × 2
    Execute × 2
    Whirlwind × 2
    Armorsmith × 2
    Battle Rage × 2
    Fiery War Axe × 2
    Acolyte of Pain × 2
    Frothing Berserker × 2
    Death's Bite × 2
    Grim Patron × 2
    Grommash Hellscream × 1

    Ha nincs meg grom akkor mehet helyette leeroy, de ha megvan mindkettő akkor mehet bele mindkettő is, én standard előtt olyan decckel játszottam hogy mindkettő bennevolt. Volt aki emperorral játszotta, ha szeretnél egy kis OTK-t belecsempészni akkor mehet esetleg egy faceless leeroy mellé, inner rage-el egész jó kis burst és csak egy faceless kell pluszba.

    Potenciális lapok még a deckbe leeroy, faceless meg emperor mellé:

    ravaging ghoul, loatheb, sludge belcher, kor'kron elite, unstable ghoul, slam, tentacle of nzoth. Loatheb szintén nagyon jó lap, ha jól időzitetted akkor pl meg tudod védeni a paton boardod egy boardcleartől (swipe, flamestrike, blizzard stb), és plusz egy kör patron boarddal sokszor garantálja a gyözelmet.

    A Dr7 jó lap bele mert alapjában ez egy tempo orientált kombó deck, és Dr7 a legjobb 7drop a játékban, ráadásul neutral, tehát ha wildhoz támad kedved szerintem érdemes lecraftolni, elég sok deckben tudod használni. Plusz a wildot mindenképp érdemes kipróbálni szerintem ha a standardon kicsit kiégtél, ahogy előttem irták a fórumtársak változatosabb a wild ezért érdekesebb és szórakoztatóbb is, legalábbis számomra.

Új hozzászólás Aktív témák