Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bári

    tag

    Helló!
    Sürgős segítség kellene. A Win XP már megint ''szarakodott''. Azaz a mobil rack-et csatlakoztatva néztem a filmet, majd bezárva a WMP-t zenét akartam hallgatni. Ez a mobil rack-en egy külön zene meghajtón található. Erre kifagyott a rendszer, azaz a sajátgép ''nem válaszolt''. Semmi gond ilyenkor újraindul és nincs gond. Ekkor még látta a partíció tartamát és hosszas unszolás után képes volt megynitni a partíciót, de csak a fő mappáig jutottam. Újraindítás után viszont elveszett a meghajtó. Eredeti Zene neve Helyi lemezre változott és a Win kéri, hogy formázzam, mielőtt használnám. A gond az, hogy mostmár a laptopom is ugyen ezt csinálja, holott én semmilyen parancsot nem adtam ki a lemez formázására. Most elveszett a jó 15 GB-nyi zeném? Ugye nem? Hogyan tudnám visszahozni a sírból az egészet? A fájlok szerintem még tutira rajta vannak, mert az egészet nem formázhatta, ugyanis ahhoz a múltkor jó 5-6 perc kellett. Annyi ideje most nem volt a gépnek. Nit tehetnék?
    Kérlek segítsen valaki!!!

  • Bári

    tag

    válasz LeC #1984 üzenetére

    Nagyon nagyon nagyon köszönöm a gyors segítséget! Bár a szemem jojózik, mert bő fél napja ülök a gép előtt, végül is sikerült megmentenem a zenék 95%-át. Sajna veszteségek mindig vannak. Ezeket megpróbálom pótolni. Összegezve elmondanám, hogy a javasolt progi nagyon jó, de azért ezt nem partíciók javítására találták ki, és elég lassú. Az Easy Recovery viszont hosszas beállítás után végül segített (ez mentett meg).
    Még egyszer szeretném megköszönni a segítséget!

  • Bári

    tag

    Helló!
    Nos nem tudom, meg tudná-e mondani valaki mi volt a winchesterem gondja. Végül sikerült visszahozni az adatok jó 90%-át, viszont egész sectorok mentek tönkre. Az EasyRecovery állítja, hogy tetemes a kár, mert a meghajtó fizikailag sérült, noha azt már egyszer leformáztam. Mi lehet a baja?
    [link]
    A másik kérdésem: ha ez csak egyetlen partíciót érintett (a hiba), akkor használhatom a többit, ha az alapos vizsgálat semmilyen sérülést nem talált a maradék 4-en? Vagy nem érdemes, mert előbb-utóbb azon részek is bekrepálnak és tönkremennek?
    A segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák