Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Má-T

    csendes tag

    Helló mindenki! Lenne egy NAGY PROBLÉMÁM!

    tegnapi nap(Hétfő) délelőtt filmeket néztem a gépen,miközben a vihar folytán elkezdődtek a kisebb áramszünetek(a gép 1-2szer újraindult a hirtelen áramszünet folytán) , nah de a lényeg rá 1órára jött egy 5-6mp-es áramszünet és ugyebár a gép ennek következtében teljesen kikapcsolt!

    Mire visszakapcsoltam csak annyit vettem észre hogy a bejelentkezés a gépen elkezdődik (Mikor a Windows XP felirat és a töltés megy) de a fiókomba már nem lép be HANEM HELYETTE egy Kék alapon HIBAÜZENETET ír ki,ami valahogy így néz ki: "A Windows hibát észlelt...(Fizikai memória hiba...) és kiír egy "Unforgetable Volume BOOT" nevet !(LÁSD A KÉPET)!

    És amint újra indítom megint csak elkezd tölteni és újra Hibaüzenet!

    Próbáltam másik op. rendszerrel beolvastatni a winyót de ott meg 0Megásként ismeri fel,vagyis SEHOGYSEM ismeri fel!

    Az Áramszünet következtében valami sérülhetett a winyón/ban ?!?!

    Ilyenkor mi a teendő? (Formázást NEM szeretnék mivel elég sok anyagom van rajta amit nem biztos hogy visszatudok szerezni)!

    Esetleg CD-ről tudnám BOOT-oltatni hogy bejelentkezzen?!

    KÉRLEK SEGÍTSETEK! Előre is Köszönöm szépen! Üdv!

    A CPU füstel üzemel...mert ha kijön belőle a füst akkor nem működik

  • Má-T

    csendes tag

    válasz Imco #14547 üzenetére

    A Vinyó az lehet a Ram és a Táp ép! (jelenleg egyik haver XP-s HDD-jét használom az én gépemmel)!!

    A Képen: Probléma lépett fel és a Windows leállt a károsodás megelőzésében!! UNFORGETABLE VOLUME BOOT!

    De sajnos ezen az XP-n sem tudom használni a winyót (Azt írja:szabad:0bájt felhasználható: 0bájt ) :(

    Azért köszi a HELP-et! ;)

    A CPU füstel üzemel...mert ha kijön belőle a füst akkor nem működik

Új hozzászólás Aktív témák