Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz dantej #436 üzenetére

    Figyu, tolok egy példát hogy tisztábban lásd: Bemész a problémáddal a boltba, ahol például az eladót Józsinak hívják. Elmondod ugyanazt amit itt is már leírtál, mire azt mondja Józsi(!): ''Bocs, de szerintem nem jól raktad össze, vagy rosszul telepítetted. '' Ekkor max Józsira lehetsz mérges, mert ő nem tudja hogy hány gépet raktál már össze, és ha ezt közlöd vele, valószínűleg akkor sem fog segíteni, mivel Józsi szerint valószínűleg pont az az alkatrész fog hibásan működni, amit nem nála vettél meg. És ez ugyanígy lesz a többi boltban is. Nem biztos, de valószínű. Ne legyen igazunk, de szerintünk így van.
    Remélem ezt nem érzed kioktatónak, mert nem annak szántam. De ha nem bírjátok egymást, akkor büntessétek egymást azzal, hogy nem is reagáltok egymásra, vagy ha muszáj, akkor pedig privátban, mert én speciel nem azért járok ide, hogy azt lássam hogy két arc hogy tud egymásnak beszólogatni. Senki nem tudja ki vagy, tehát senki nem fog lenézni vagy kiröhögni ha nem veszed fel a virtuális kesztyűt amivel arconcsaptak. Ignorálod és továbblépsz. Ha viszont abban is bántó szándékot látsz amit egyáltalán nem annak szánt az illető, akkor a hiba nálad van!

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz dantej #436 üzenetére

    Másrészt ehelyett a hozzászólásod helyett inkább beírhattad volna hogy ki/hol segített, és mi volt a megoldás. Azzal sokkal jobban építetted volna a fórumot, mint így hogy kiosztottál valakit aki csak tanácsot adott, hogy mire számíts.
    (Más: Bolondokházában kérdeznek egy ápoltat, mért került oda. -Azért mert azt mondtam az emberekre hogy bolondok, ők is azt mondták rám, és mivel ők többen voltak, engem bezártak ide...)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák