Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Jofi81 #4 üzenetére

    Nem ertem, miert van eszakra a nappali. A teraszt nekem is akartak eroltetni, h az nyaron +1 szoba, de mondtam h nekem az egesz evben kell...
    Bejaratnal minimum szelfogo, inkabb eloszoba kell. Me'g jobb esetben gyorspostas wc. En ezt tennem a hosszu oldal majdnem kozepere, balra a nappali-etkezo-konyha, jobbra a halok kozott furdo, szuloi halo-dolgozo a ketto hataran. Es kell kamra meg gardrob! Ha lakasbol hazba valtas, rajossz majd, h mashogy fogsz elni. Garazs nem kotelezo arrafele? Van ahol az utcan parkolas korlatozasa miatt kell valahogy.
    A tervezonek azt mondd el, h mi az elvarasod, es mennyi a max m2 mert ugye ki is kell fizetni. Peldaul a dolgozo gondolom nem ugyfeles, de akkor sem biztos h pont a haloba erdemes osszevonni, hacsak ez nem mar kiprobalt mod.
    De majd a szakember tervet erdemes megnezni, mi mindenre nem gondoltal;-). Ne a tervezon sporolj! Ha kenyelmes az eredmeny az is ertek, de raadasul tud m2-ben sporolni 2-5-t akkor egybol ot lesz olcsobb megbizni mint egy nem eleget gondolkodva rajzolot...

Új hozzászólás Aktív témák