Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Freeman2 #6025 üzenetére

    Nekem yamaha rx v363am van(mint sokaknak itt a fórumon), System fidelity sf3000es hangfalak vannak rákötve center nélkül+1 mélynyomó(szintén SF).Nincs összehasonlítási alapom,mert az első HM erősítőm,de mozira szerintem kiváló.Zenére nem ajánlják,de én elégedett vagyok vele(ott is bekapcsolom a mélyet-nah mindjárt mit kapok ezért)1ébként ha már "felskálázás":nálam csak a videót viszi át a HDMI csatlakozó.Kérdés:ha egy mezei dvd playert S-videón kötök az erősítőre,azt pedig HDMI-n a tv-re,akkor az erősítő elvilegben feltornássza 1080p-re?(nincs hd tv-m,csak 1 tíz éves 55cm-es Daewoom,így nem tudom kipróbálni)

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • róbert gida

    tag

    válasz Freeman2 #6025 üzenetére

    Nekem 463-as van a télen cseréltem le az" öreg onkyo-t".A döntésemet nagyban befolyásolta,hogy előtte is yamahám volt egy sima sztereó reciver.Akkor arra Prelludiumok voltak rá kötve.Nagyon tetszett a hangja .Most Heco victa szett van a 463-on és nekem meggyőző a hangja zenén és filmen is.Subom sajna nincs csak 5.0.Hát hibáit egyenlőre még nem tapasztaltam talán túlságosan sok rajta a fölösleges szolgáltatás.Viszont az előlapi USB az tuti, Pen Drive-ról is egészen szépen szól. :K A dokkoló állomást még nem tettem rá nem is fogok a távszija mindent visz (tv,videó ,dvd,stb).Hdmi-t szeretném kipróbálni rajta majd.Optikai kábellel kötöttem össze a műholdvevőmmel filmek dolbyban ütősen szólnak.Természetesen ez az én szubjektív véleményem és a Denon termékeit is ismerem és jó cuccok azok is.De ha arra gondolok ,hogy anno a Yamaha DSP A1 volt akkor az év legjobb erősítője akkor biztosan nem rosszak a Yamaha termékei sem.A rádió része jó és érzékeny.A külseje szép ,a teljesítménye jó bár én nem hiszek el mindent amit a kis könyvbe leírtak ahhoz egy pár kilóval nehezebbnek kéne legyen :D ,de a lakásunkba bőségesen elegendő a hangereje.Egyszóval ajánlani merem :K

    [ Szerkesztve ]

    Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Freeman2 #6056 üzenetére

    Tudása alapján jó régi készülék lehet, ára alapján meg nagyon belépőszintű így első ránézésre...

    Üdv,
    Vik

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Aktív témák