Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz robi0604 #38285 üzenetére

    Tudom, tudom, elmaradásban vagyok :)
    Mentség: mostanság nagyon kevés szabadidőm van és örülök, ha néha csak hallgatni tudom a rendszert, a tesztelgetés gondolatára is kiráz a hideg. A Bodor tápkábelt is bedugtam az AVR-be, oszt' annyi. Majd ha lesz időm rá, kipróbálom, milyen a Hivoxoshoz képest.
    Visszatérve az új kábelre, tesztelgetés nélküli vélemény, tehát bedugtam és az szól, nem próbáltam vissza a régit vagy ilyesmit: Igen, mozin is jobb a hang. Akkorát messze nem dobott, mint sztereón, ha az nem lenne, 0-ról nem cserélném ki a régi kábeleket. De így, hogy csak a centerhez kell egyet vennem, ami kb. kijön a régi frontok+center kábeleinek az árából, így meg egyértelmű, hogy érdemes lesz. Surroundok kábele marad, milliomos nem vagyok. Érezhetően tisztább a front-center-front hangképe, de de nem zavaróan, effektekhez megfelel. Egyébként moziban a frontok kábelcseréje nagyobb minőségjavulást adott, mint a centeré, valószínűleg azért mert maguk a frontok jobbak a centernél (vagyis ez biztos) és több volt a tartalékuk.

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Aktív témák