Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Winzsolt #78 üzenetére

    Ez házibuli hangfal, vagyis kisebb terem hangosítására való. Nem hifi hangfal, de 30K-árt ne is várj hifi hangfalat! Ezenkívűl még érdemes az Omnitronicot is számba venni, még ezt találtam aki ennyiért ad cuccot.Őt a Showtechich forgalmazza [link]. Katt a webáruházra, Omnitronic, hangfalak. Itt is minden darabáras.
    Gondolom már voltál életedben disco-ban, vagy ha nem szabadtéri rendezvényen, ahol volt hangosítás (pl. párt buli). Ahoz hasonló hanstílusban szólnak, csak kis méretű terembe valók (pl. 50m2-es szoba) Dübörögnek, ciceregnek, tüctücre jó. Hogy mozira milyen? Passz. De sokkal jobb, mint a műanyagdobozos gyufáskatulya méretű 5.1-es szettek pl.: [link]
    Ezek a hangfalak egyike sem mágnesesenárnyékolt, nem tv közeli elhelyezésre vannak kitalálva. Ha csak 30K a keret, én ezt venném!
    Ezekben a hangfalakban egy mély, és egy piezo magas van. Ezzel mindent elmondtam, ha picit értesz hozzá ;)
    Én hallottam hifi doboznak épített piezo magassal szerelt hangfalat, és nem volt olyan szörnyű, mint azt sokan képzelik, csak jól be kell lőni. Szerintem Reloop, vagy még inkább Omnitronic hangfalat vegyél, olvasgass, hallgatózz illetve kérdezz rá konrétan itt [link] ;)
    Ennyi pénzből jobbat nem fogsz találni!

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák