Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ZS

    csendes tag

    Szia termaltake!

    Itt van néhány cég amelyk sok féle holmit árult:
    Annex kft. Bp. a pontos címet nem tom, de ha kell megnézem, a honlapjukat most fejlesztik (már vagy 6 hónapja). Jamo, Onkyo stb

    Aymara kft. Budapest, VII. kerület, Dohány u. 1/b. Tel.:269-6013 E-mail: sales@aymara.hu, www.aymara.hu B&W-t forgalmaz.

    Computerart 3526 Miskolc, Levente vezér u. 24., 7622 Pécs, Somogyi Béla u. 2., www.computerart.hu. Itt van Marantz, BOSE, Pioneer, Cambridge Audio, Mardaunt Short, mission, Tannoy...

    Ha kellenek még címek és érdekelnek készülék tesztek akkor nézelődj az újságosnál.HiFi Piac, Házimozi Magazin, Sztereo stb.

    Nekem egy Yamaha erölködőm van (csak Pro Logic), Philips DVD (DD, DTS dekóder) és Jamo hangfalak öszvér egy rendszer de darabonként vettem és számított az ár és ahhoz képest jól szól.

    A Sony cuccok elég jók árban és türhető a minőség, de ha jót akarsz akkor DENON, Marantz, Pioneer vagy valami még drágább.
    Hamgfalakban nem vagyok annyira otthon, a Jamo jó közép kategória, A B&W jobban szól és a kidolgozás is szebb, Missont, Tannoyt, KEF-et meg a többit nem ismerem.
    Ja, igen szerintem ha kicsi a szobád ne pazarold a pénzt mélynyomóra, mer ha a front sugárzókra irányítod a mélyhangokat az is kicsinálja a szomszédot, azon a pénzen vehecc DVD lemezeket vagy jobb front sugárzót főleg ha sztereót is akarsz hallgatni. És ha lehet ilyesmit neten ne vegyél, mer meg kell hallgatni a rendszert és nem a fícsörök számítanak hanem a hang és a kép.

    Kérdés : TV-t akarsz venni? Mer ha igen akkor 2 hasznos tanács legalább két scart csatlakozója legyen és a képátló 3-5-szöröséről jó nézni vagyis ha veszel egy bazi nagy tevét lehet, hogy csak az erkélyről fogod tudni nézni.

    Üdv ZS.


    -Melyik háziállat az, amelynek nyomása, ellenállása és fázisszöge van?-A Bar-Ohm-Fi.

  • ZS

    csendes tag

    Most látom, hogy írtam olyat is ami már ''elhangzott'' elnézést
    máskor végig olvasom a topicot.
    BOCSI
    ZS

    -Melyik háziállat az, amelynek nyomása, ellenállása és fázisszöge van?-A Bar-Ohm-Fi.

Aktív témák