Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • o0tomy0o

    tag

    Üdv Mindenki! (Már elnézést kérek amiért hosszú a bejegyzésem)

    Már végignyálaztam ennek a fórumtémának egy nem kicsi részét és nagy cseppekben az csapódott le a kis agyamban, hogy nagyon jó dolog a hangfal építés, nagyon jó dolgok kihozhatóak belőle, igazi öröm és mámor, márha az ember olyan mint a szerelmes-vak, hülye de elszánt. Eddig tiszta.
    Node! (És igen, egyeseknek egy újabb amatőr hirtelen felindult "érdeklődő" látszatát kelthetem)
    (Ha)Én szeretnék egy hangfalpárt összetenni, nem akarom hogy hangos legyen, azt akarom hogy szépen szóljon, pontosabban a sz.gép (pl x-fi/terratech) - Erősítő (Denon/JVC) - Hangfalpár (ez a saját) láncban ne a hangfal legyen a gyengébbik szem, akkor ahoz milyen hangszórókat javasoltok (tisztelt hozzáértők)? A fórumból az is kiderült hogy ez lehetséges így ezt nem is kérdezem.
    SAL, MNC, HiVi, Tesla, Monacor. Nos ezek azok amiket jórészt fel tudtam lelni kereskedelemben, amiket mondjuk nem a tengerentúlról kell behozatni, jah és nem utolsó sorban talán nem a brand és a 24 karátos csatlakozókat kell megfizetni rajtuk, de mindegyiket valaki(kik) sz*r/f*s/h*gy és egyébb minőségre vonatkozó szavakkal illettek. Egyáltalán hétköznapi ember sima boltban vehet olyan hagszórót ami elfogadható minőségű?
    3-utas hangfalban gondolkozom, magas-közép-mély, ugye ez az alap felállás ilyen rendszernél. Azt nem tudom csöves vagy zárt láda lenne e jó/jobb. Tényleg nem a hangerő számít.

    Minden segítséget köszönök (típusok mellé boltot vagy linket ha kérhetek, ahol megvásárolható). Azért még olvasgatom az eddigi hsz-eket.

    "Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

Új hozzászólás Aktív témák