Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz fero02 #16082 üzenetére

    Na az se jobb aki réz és ezüst keverékű hangfalkábelre akar váltani mer' neki az a baja a hangszórójával, hogy... aztán leül egy vizsgálatra és kiderül, hogy 4k-nál van egy halláskárosodása 12k fölött meg nem hall semmit. Szerintem aki jót akar magának az először ismerje meg a saját fülét. :) Mindenki bazira fel van háborodva, mer' neki ilyen meg olyan zenei hallása van. Nem kell srácok. Mindenki "hozott anyaggal" dolgozik. Ami jó az meg drága úgy amúgy. Ez van. Olyan nagy csodák nincsenek.
    Én régebben akartam egy hangfalat, amiben zárt hosszú szub van. Lemondtam róla. Rájöttem hogy nincs annyi pénzem erre a célra és nem is lesz. Milla alatt nem jött ki. Csak külön dobozolt formában találtam, amit stílusazonosan gyártanak le és egymásra kell tenni őket, mint a legót, így jön ki a hangfal. Más formában nem létezik ilyen sub-bal szerelt "gyári" hangfal, legalábbis én nem találtam. Ezek a zeneileg korlátozottan értékelhető búgógépek vannak karomnyi hangolócsővel milliószám, de az meg nem kell. Arra nem áll fel, hogy kitöri az ablakot. A bass gitár miatt az alsó tartományban jobban fejlődött a zenei hallásom úgy éreztem kevés ami van (illetve volt), szerettem volna, már nem szeretnék :) Jó lenne, de azér' hangfalért ilyen pénzek? Nevetséges valahol. Építeni pláne nem fogok. Talán öregségemre veszek gyönyörködni valami feszes cuccot 150k körül max azt ennyi. Fejhallgatóba menekültem :B

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák