Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzkz

    őstag

    válasz szab.tam #28805 üzenetére

    Nincs plexi jelenleg, majd az oldalai lesznek beburkolva, és alul a ventiknél lesz rács, illetve felül a csatlakozóknál, de aztán lehet, hogy kihagyom, mert drága a bornzkernél, ugyanis 1m2-t meg kell venni, és az 6eFt...

    A riser ebay-es, már nem tudom kiktől, mert 60 napon túl rendeltem, de két különböző eladótól, az egyiknek a végén van rögzítő pöcök is, azt építettem be, a másik még bontatlan.

    Íme pár kép, hogy hogyan is képzelem a végső összeállítást. Természetesen hátrafelé nem lóg majd ki a láb, csak most épp nem találtam pont méretes tárgyat, így némi faanyag funkcionál most lábként :)

    Azt nézegettem, hogy lehet, hogy mégse a láb tartja majd a monitort, mert a saját lábán is elég közel lehet tenni a géphez, és így még magasabb is, eltakarja a csatlakozó részt. Mondjuk a lábat se így alakítanám ki teljesen ahogy a képen van, hanem magasabb lenne, de csak a monitor alatt, a gép alatt nem, így a végeredmény ugyanaz lenne. A legjobb az lenne, ha kihámoznám valahogy a burkolatból és rárögzíteném az lcd panelt a lemezre...



Új hozzászólás Aktív témák