Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz waithEard #157 üzenetére

    Rajtam ne múljon! ;) Összeházasítjuk egy Tuával. :D
    Az Abit lapok betegsége volt az idővel púposodó/eldurranó kondik?

    - - - - - - - - - - - - - -

    Mai program a még tavaly vásárolt cpu hűtők egy részének takarítása és fényképezése volt, mennek az 1. hsz-ba a fotók (remélem működik még a link, mert átrendeztem kicsit a tartalmat).

    A Scythe NCU-2000?-et lamellánként pucoltam meg, mindegyiket nagyjából kétszer is. Eltartott...
    A GlobalWin kék szűkítője a csavarmeneteknél két helyen is el volt törve, ahogy szétszedtem, szét is esett. Pillanatragasztó segített rajta.
    Az ArctiCooler Agilent (és ha lenne egy JMC Phoenix 70-em ;] ) nagyjából takaríthatatlan sajnos a felépítése miatt. A ventilátor lapát azért kezelve lett és a bordák kívülről.
    Szegény Thermaltake Fanless láthatott már életében ezt-azt, elég gyűrött a képe.
    A VapoChill-en még a gyári paszta van a kupak alatt. Ezt kivételesen nem kellett tisztítani, valamiért viszont a három csőből kettőn megjelent valami elszíneződés.
    A csodálatos elnevezésű AVC 117140-et gondolom senkinek nem kell bemutatni. Nem tudom mi okból, de elég nehezen sikerült csak beszereznem.
    A két Titan-ből (TTC-CW9TB/SC és TTC-W6TB/825) az utóbbi van jobb állapotban, a bordája még nem látott procit, a másiknál a ventilátor leszorító csavaroknál meg van repedve a műanyag.

    Még mindig elég sok mindenről nem készült kép, de igyekszem.
    Sajnos a telefonom 13mp-es képeket készít és a fájlok mérete miatt sem nem engedi közvetlenül feltölteni ide a rendszer a fotókat. Átméretezve lementegetni meg nincs kedvem.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák