Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Horka1 #2659 üzenetére

    Számomra hihetetlen, megnéztem kétszer is, nagyon komolyakat odaver a kissrác. Egyébként a gyerekek alapból fogékonyak minden sportra, mivel az asszony nálunk késő estig dolgozik, ezért szoktam vinni a kisfiam is magammal (az ő kérésére) az edzésekre, ahol ő nagyon jól elfocizik, vagy ugrál (mivel birkozóteremben vagyunk) ott végig. Aztán pár edzés után azt láttam, hogy már leül és nézi, hogy mit csinálunk, aztán múlt héten edzés végén megkérte az edzőt, hogy tartsa neki a pajzsot, aztán lenyomott egy pár köríves rúgást, majd térdest, váltott térdest és jobban kivitelezve, mint ahogy én csinálom, mindenki megdöbbenésére :D Otthon is, ha birkózunk, már fogja a guillotine-t, kesa gatamét, kata gatamét, mountból fojtást, karfeszítést csinál és soha nem tanította senki, csak elnézte. Szóval fogékony ő is, de ezzel a kisgyerekkel össze sem lehet hasonlítani. Ez a kisgyerek olyanokat odaver, hogy még mindig alig akarom elhinni, hogy 3 évesen ez fizikailag lehetséges. Ez számomra valami csoda. Értetlenül állok a dolgok előtt. :F

Új hozzászólás Aktív témák