Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    válasz Ricardo #1233 üzenetére

    Sajnos én lemaradtam a negyeddöntőkről (nem szeretem a meccseket elsőnek YouTube-on nézni), így csak az szvsz hihetetlenül alacsony színvonalú 3 meccset láttam. Schilt természetesen simán nyert, engem nem lepett meg, de nagyon várom, hogy valaki végre lecsapja, mert a stílusa egy szánalom. Aerts kritikán alul teljesített, nézni is rossz volt. Harinak még magára kell pakolnia 10-20 kiló izmot, ha nem "csak" nehézsúlyban akar tarolni, mert így ide kevés, de hogy épp Remi győzze le, áhh. LeBanner-ért kár, a sérülését leszámítva jó formában volt. Nekem az egész mai szupernehézsúlyú mezőny kiöregedettnek tűnik, egyedül Choi tudná elkapni Schiltet, és szerintem el is fogja, mert láthatóan sokat fejlődik technikailag, de nagyon nem szimpatikus, hogy két Valuev szintű suta óriás vetélkedjen (igaz, Choi legalább egy szerethető figura), miközben a többiek kocsmai búnyót mutatnak be. Ehhez képest a nehézsúlyú mezőny megváltás. Külön elkeserített Sefo mutatványa.

    Kihagytam: Musashi nagyot villantott, kb. az egyetlen valamirevaló mozzanat volt az egész gála alatt.

    [ Szerkesztve ]

    All was naught but to serve the void...

Új hozzászólás Aktív témák