Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    világosodik a jövő :)

    abban biztos vagyok szerencsére, hogy minden rendben van és szeretve vagyok :) Tök jo! remélem 5 év mulva is ezt irhatom ide a tizezredik HSZ-be :)

    télleg, ugye lesz 5 év mulva is PH? Akkor már PH_hatalmasur vagy PH_őskövület leszek ? :D

    holnap jön vissza Kedvesem, végre! már nagyon hiányzik és egy csomo dolgot meg is kell beszélnünk! az tuti , hogy változtatok jopár dolgon.

    A cigit is abba kéne hagynom nagyon... ez a legnagyobb álma, hogy letegyem végre örökre... Próbáltam párszor, ugy látszik kevés vagyok ehhez... Majd veszek vmi nikotinos rágót meg ezer csomag ropit. fáj a fejem... tul sokat szivtam ezen a hétvégén, de ezt most megbocsátom magamnak, mert nemigazán voltam a legfényesebb lelki állapotban. De már jol vagyok!

    elterveztem valami tök jo dolgot magamban, remélem valóra is tudom majd váltani! Ha sikerült , leirom majd mi volt az, egyenlőre titok :)

    Aludni kéne, holnap 6kor kelés, 8tól ZH...nem tudok tul sokat, nem tudtam tanulni rendesen , folyton máson járt az eszem, ami érthető is... De reménykedek, hogy olyan primitiv lesz, mint a multkori és a felét alaptudásból megirom, a másik felét meg majd összehozom valahogy, ha nagyon nem megy. De drukkoljatok! Köszi! :DDD

    Nemrég értek magyarhonba tesómék, őszi szünetjük van, 2 hét... nem semmi, igaz? nekem pl nincs is, akinek meg van, max 1 hét. Hétvégén le kéne mennem hozzájuk bajára.Remélem életem Párja is el tud jönni velem!!!!
    Meg a kocsimat is rendbe tudnám tenni végre, nagyon koszos kivül belül :( És a télre is fel kell késziteni, le kell kezelni rendesen... Itt pesten nincs hangulatom ehhez.. Beállni egy kézi mosoba, stb, Pffff. Soha. főleg, hogy odafagynék slagostul a betonhoz :)

    Öcsém a következő 2 hétben teszi le az autojogsit. de furi, a szememben még mindig kiskölök, de már vezetni fog :) Meg kell tanitanom pár trükkre :)

    A szomszédok megint veszekednek... Elegem van ezekből, annak ellenére, hogy már sokkal halkabbak a figyelmeztetések miatt. Remélem kidobja őket a tulaj (bérlők).

    Most tök jo lassu számokat hallgatok, régen volt ilyen :) Na de persze nem nyálas izék, jo kis Aerosmith, Metallica...stb. :)

    Kéne bulizni egy jot a héten valahol, csak nemtom hol. Szerintem elmegyünk a Rádayba csütörtökön. Ezen a héten is akartunk , de dög fáradtak voltunk. Akkor be is aludt az én Egyetlenem fél9 körül a TV előtt.

    Remélem holnap nem kell mennem dolgozni és együtt lehetek Vele! De szerintem kell mennem :( Kár hogy annyira kell a mani, különben nem vállaltam volna el a dolgot (egy számtech bolt nyitásában segitek egy régi ismerősnek).
    Amugy tök jo érzés látni, ahogy a kezed munkájától, az ötleteidtől szépen lassan egy bolt kibontakozik... Egy számtech bolt születésében már részt vettem. Tök máshogy viszonyul ugy az ember egy helyhez, mint amikor csak ugy belecsöppen , mint alkalmazott. De azt otthagytam, ne részletezzük miért.
    Ebből a helyből sokkal jobbat szeretnék kihozni! Remélem sikerül! Ha már csinálom , legyen jo!

    na most már elég , megyek aludni!

    Nagyon várlak Kicsim! kiskifli :DD

Aktív témák