Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • veze

    őstag

    sziasztok..
    jobb hijan ideirom mert nem talaltam más topicot erröl a laprol
    van nekem egy ilyn (abit bx133 lapom) nem mai darab tudom, de működik és amire kell arra alkalmas..de.. két hete kb meghalt benne egy AGP-s videókari, a kép szétesett, más lapban probálva a kártyát ott is.. szval KO lett.sebaj asse uj darab volt.. bele egy másikat probára (Gforece3) müködik..kikapcs, este bele egy másik (ati9500) semi kép..vissza a geforce3, mosmár azzal se.. gforce2, azzal se semilyen AGP-s videkártyával se indul. beletetetm egy PCI foglalatos S3trio kartyat azzal megy.. everesttel nézem, azt irja: az AGP foglalat tiltva... nem értem, mer sehol nem tiltottam, se bioasban se jumpert nem változtattam..nem is látok a biosban egy olyan sort se ami a AGP disable/enable lenne vagy valami hasonlo..(csak az fbs-t tudom 1/3-2/3-ra állitani, ez jol van beállítva) nosza betöltöm a bios default beállitast aztan az optimalizaltat, egyikkel se indul az agp-s videokartya..tovabbra is azt irja az everest hogy tiltva..
    hol/hogyan tudom ezt feloldani??
    hasznalnák még a gépet, leveliras/böngészés stb jellegü dolgokra, és s3trio/4MB -os kártyánál jobb felbontásu, friisitési frekvenciáju, stb agp-s kártya is lenne bele ha müködne..( emlékszik még valaki ? mit lehet ilyenkor állitani hogy ne legyen "tiltva"?

Aktív témák