Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabèka

    csendes tag

    válasz artiny #53 üzenetére

    Hello!

    Én a remington bht200-es modelljét nyugodt szívvel ajànlom rövid haj vágására. Nem játékszer ahogy korábban irták, brutàl pengèje van, vigyázni is kell ha toldó nélkül használjuk, könnyen sebesít.
    Igaz, hogy testszőrzet nyíró de én hajvágásra is vettem. Rengeteg márkát kipróbáltam de mind tönkrement egy idő után vagy húzta a hajamat, nem vágott, életlen lett stb.
    15 éve magamnak vágom a hajam, ezzel a remingtonnal 3 ève (semmi baja, néha oljaozni kell meg kipucolni a fejet ha lepattintom, minden precíziós eszközzel törődni kell)
    tudom mit beszélek.
    A bht2000 kicsi, kompakt, bírja a vizet is, erős ( nyilván nem 20 centis hajnak kell nekimenni és nem azt kell várni hogy olyan mint a fűnyíró hogy ezerrel lehet tolni...) jó ideig bírja az akksija, van rá 3 év gari. Érdemes elmenni a mintaboltba a Váci úton és megnézni, hosszú évekre kell gépet venni tehàt az olcsó teszkós meg noname gépeket kerülni kell. Csak baj lesz vele, tapasztalat.
    Muszáj kicsit többet àldozni a minőségért cserébe évekig jól szolgálhat minket a kivàlasztott gép.

    Ha ez a gépem bekrepál, lehet egy Moserbe beruhàzok mert dícsérik nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák