Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Pala #418 üzenetére

    Kövezzetek meg, de mintha kicsit átestetek volna a ló túlsó oldalára. Amennyiben amiket leírsz ennyire meghatározó dolgok, akkor a férfiak jó nagy %-ának egy szál haja sem lenne csak a táplálkozás miatt. :) És akkor még a hormon, genetika, betegség, stressz, városi levegő bla bla nincs is benne. Ha körülnézek hogy kik mit esznek akkor nem állja meg a helyét a táplálkozás ennyire nagy hangsúllyal a hajhullás ügyben, az tény hogy fontos és befolyásolja.
    A hajhullásodhoz annyit, hogy nekem is ilyen volt úgy 4-5 éve(18. év körül kezdődött). Alig látszódott. Nekem kevesebb hullott(napi kb 80 anno manapság 40-max60 ami még bele is férne a normákba, hát nálam nem), de ez biztos egyénfüggő. Mostanra már nagyon látszódik :) nekem valszeg hormon miatt, homlok is meg hátul is együtt megy, de máshol sem sűrű a hajam. Pont úgy kopaszodok mint fater, csak van köztünk 30 év, de számomra ez nyugtázta hogy ez van. Vérvételre elmásztam, az alapján nem lehet bennem komoly baj, akkor így jártam. Ajánlom neked is a vérvételt, szerintem azzal kell kezdeni.
    Szóval vmi egyszerű megoldást keress rá, ha nem akarod elveszteni, de ezek a szir szar szerek+csak ilyet olyat eszel talán már túlzó, vagy csak itt jött le úgy nekem. Ha meg nem áll le, megvonod a vállad és leszarod. Nekem sem áll jól (bár sokat nem változtat rajtam, de agresszívabb a fejem kicsit ami nem jön jól) de már lemondtam a songoku frizura álomról :)

Új hozzászólás Aktív témák