Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    nekem érdekesen fogy, vagy nem fogy a hajam(22 éves vagyok)... tavaly nyáron tűnt fel, hogy ritkásabb elöl. Volt mandulaműtét augusztusban, ugyanis az be volt gyulladva, és talán az. Mostanára olyan fura lett az egész. Úgy egészben úgy tűnik mintha ritkulna, de a homlokomon elöl, és 2 oldalt a bevágásoknál ami kialakult, eléggé sok kis hajszál van nagy részük még csak milliméteres tartományban, de a legrégebbiek (december január környékén születők, már centisek). Az érdekes, hogy részben ilyen férfias hajhullásos dolognak tűnik, mert hátul, a homlokom két oldalán, és elöl ritkult, viszont jobb oldalt elöl a fejem tetejéig kihullott a haj, a másik oldalon meg jóval több van, nagyon feltűnő külömbséggel. Emellett oldalt, egy vékony (1cm) sávban hosszában van egy ritkább csík.
    Ja és emellett gyakran viszket a fejem(mindenhol ahol haj van, ott is ahol nem úgy tűnik mintha ritkulna), ilyen kicsit égő viszketéssel). Zsírosodni nem zsírosodik nagyon, korpából is kevés van.

    Ez miféle lehet?

    BTW most készülök fullra leborotválásra, mert unom az az lyukat jobb oldalt :) ha borotvahabbal és eldobható borotvával borotválom a hajam, az mennyire árt a hajhagymáknak? (mivel ideiglenesnek tervezem a kopaszságot, amíg eldönti hogy most visszanő-e teljesen, vagy nem.)

    és még valami: a családban nem fordult elő korai kopaszodás, viszont nálam előfordulhatott az utóbbi 3 hónapig elég durva nyomelem, és vitamin hiány, mivel addig nem túl sok zöldséget ettem :) de mégis a férfias hajhullásos elemek miatt nem tudom mitől van.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák