Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    aktív tag

    válasz aelod #86157 üzenetére

    És az eszedbe jutott már, hogy a sok rossz tapasztalat miatt kérdezik/mondják ezt az orvosok? Hogy sok kigyúrt faszt látván (akik kokszolnak) rögtön ezt feltételezik?

    Hogy a kérdésedre kérdéssel válaszoljak. :)

    Egyébiránt teljesen igazad van, sok a nem törődöm orvos. Pl párom dokija vérvételre való beutaláskor nem kérte a vércukor 3 havi átlagát, pedig mondta neki, hogy "szerinte" inzulin érzékeny/inzulin rezisztenziája lehet. Erre nem kérte, pedig nagyon jó lett volna látni, hogy milyen az átleg cukra, mert vérvételkor 5.6-5.7 körül van, az már felsőbb tartomány.
    Az én orvosom nő, és a jobbik fajtából való, azt mondta, mikor rákérdeztem a porokra, hogy nem tartja rossznak, de mindent túlzásba lehet vinni. Egyébként nekem az a véleményem, hogy a tejsavó fehérja magában és/vagy cukorral fogyasztva megterhelheti a vesét, illetve hamarabb lesz belőle cukor, minthogy a szervezet hasznosítaná.

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

  • Zola007

    veterán

    válasz aelod #86157 üzenetére

    Ez semmi más csak általánosítás
    Mindkét részről.
    Az orvosok szerint minden sportoló kokszol
    A sportolók szerint meg minden orvos hülye.
    De ha műteni kell valamit, akkor érdekes módon egyikőtök se a sarki zöldségeshez megy.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák