Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ForexGuru

    aktív tag

    válasz God Vazzeg #6533 üzenetére

    nekem a térdem olyan szar már kis koromtól hogy nem tudom hogy valaha is fogok gugolni :U :(

  • Markgx10

    őstag

    válasz God Vazzeg #6533 üzenetére

    Bocs, hogy belepofázok (nemrég elkezdtem újra konditerembe is járni, szóval kicsit azért írhatok :D ), de ugyanez nálam is, míg huszonegykétévesen semmi gondom nem volt ilyen téren, most nagyon sok mindenem fáj, amivel szintúgy meg kellett tanulni együtt élni. Egyáltalán nem olyan a regenerálódás. Az elmúlt 4 versenyből, ahol voltam, 3 úgy ért véget, hogy verseny után mindenki bulizott én meg üldögéltem a sürgősségin a panaszaimmal (könyökem tört, fogsoromat rúgták szét stb.) és mindezt úgy, hogy ezen a három versenyen egy meccset sem vesztettem, mégis én jártam rosszabbul, mint a fiatal titánok, akiket szétütnek, szétrúgnak és este már semmi bajuk, ugyanez konditeremre lefordítva is működik. Szar érzés, hogy nem fiatalodok ;]

    Zombee kolléga írt még múltkor, hogy biztos még mekkora vagyok stb. Már egyáltalán nem vagyok kicsit sem nagy az utolsó versenyre pont a nagyobb súlyból adódó ízületi problémák miatt lefogyasztottam egy egész súlycsoportot így most 93kg vagyok (utóbbi 6-7 év legkisebb súlya :D) karom 43, derekam 84 és úgy nézek ki, mint aki sosem sportolt (viccen kívül, ezt már mindenki mondogatja nap, mint nap) :D Fekvenyomásban 115-120-ba tudok nyomogatni, attól függően, hogy előtte lévő nap mennyire hajtottam ki magam a másik edzésen, de már abszolút nem nézem (pontosabban nézném, csak úgy csinálok mint aki nem látja, hogy milyen szar ;] ) a múlthoz képest fosgyenge vagyok de kevesebb is vagyok tizensok kilóval.
    Egyébként felesleges volt fogynom, mert öt perccel a mérlegelés után közölték, hogy összevontak a nehézsúllyal, mert ott csak 4-en voltak ;] és ráadásul nem érzem, hogy a könnyebb súly jobb lenne az ízületeknek. Egy előnye volt, drasztikusan javult az állóképességem. A legundorítóbb hátránya pedig, hogy olyan gyenge vagyok (főleg földharcnál érezni) mint a hajnali harmat.

    Most télre szeretnék egy pici erősödést és kreatint néztem ki hozzá, sima monohidrátot, régen emlékszem, hogy mindenféle tápkieget megvettem, ma már nem értem, hogy honnan volt rá pénzem ;] , vagyontalanodási vizsgálatot követelek magam ellen :D

    + rászoktam a nyáron a bicajozásra, azóta mindenhová biciklivel megyek, ez napi 15-20km amiből az első 4 a munkahelyemig az felfelé megy, hááát bazzeg, megtanultam tisztelni a kerékpározókat, első két hétben az életemért küzdöttem :D

    Bocs, hogy hosszan írtam :B , bepótoltam az elmúlt 1 évet :D

Aktív témák