Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Janesz #27241 üzenetére

    karnal nyilvan kulon bicepszre es tricepszre 2-2-t ertesz. en altalaban 3at szoktam amig meg nem serultem:) es ha valtok(edzesenkent) akkor ugy hogy a 3ik gyakszit cserelem csak, az elso 2 "fogyakorlat megmarad". tomegelesnel lehet eleg 2 is, dietanal, foleg a vegen mindenkepp 3 szerintem
    mivel a bic-tric nalam egyutt szokott menni szuperszettben ezert ha csak 2-2 gyakszit csinalnek akkor tu hamar vegeznek kb 15-20 perc. annal meg jobban szeretek edzeni es egy felorat csak raszanok ha mar lementem:) ha ez a fejlodesem gatja hat egye fene:)

    a hatra meg inkabb 4-5 gyakszit illik csinalni szvsz. de ez nagyon sok mindentol fugghet.
    tomegeleskor kevesebb is eleg nagyobb sulyokkal. de te vagy az asz ugyhogy ez :R neked jar ;) :K

    ja es mellre ugy szoktam hogy csinalok fekvenyomast lehetoleg nagy sullyal, majd egy dontott pados nyomast vagy mellgepet hasznalok athuzassal szuperszettben. ezt mindig nagyon megerzem a kovetkezo napokon

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák