Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    Ez egy szabad véleménynyilvánítású fórum, de azért mert valakinek fontos családi programja van, még lemondhatja a PH-s részvételt egy héttel az aktuális dátum előtt......
    Nem személyeskedem , de én nem az utolsó napon teszem ezt, mert azt végképp nem illik! Hogy mi illik és mi nem, az továbbra is kérdéses......de mintha azt olvastam volna hogy a Húsvét előtti közvetlen összejövetel más szemében sem 100%-osan nyerő, hivatkozva a kedvese vallási hozzátartozására, amit igen is tiszteletben kell tartani egy vallási alapokra helyezhető ünnepen!
    Nem politizálva, és nem az észt osztogatva szándékkal azon gondolkodom nem foglalok állást a PH találkozó idejének meghatározása témában, mert lehet az én általam képviselt időpont biztos hogy nem lenne szerencsés valakinek!

    Kedves Balinov!
    Reagálva az ''egy hülye százat csinál'' kijelentésedre inkább tartózkodom a személyes véleménnyilvánítástól, és nem veszem magamra, de ha kis időt szakítanál kultúrálódni, akkor elmehetnél a színházba ahol legalább rögzülne hogy a színdarab helyes címe: Egy bolond százat csinál!

    Az igazat megvallva én jóelőre gondolkodtam a meghívók kiosztásán, és kihasználva az éretségiző kis rokon korábbi időpontban megvalósult ballagási összejövetelét, az én rokonsági körömben lerendeztem egy pillantás alatt!
    Eszem ágában sem volt körbejárogatni, mert az nekem nem lett volna meg 2500km-ből!







    [Szerkesztve]

Aktív témák