Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz Declare #7606 üzenetére

    Értem én. Most mint írtam lehet ,hogy ismerős tudna ilyen Toyo gumikat, újonnan nagyker áron. Az biztos jobb választás lenne. De ha nem lesz marad a használt. Amúgy ezt irja a hasznaltgumik.com oldala.

    Minőség
    A honlapon található gumiabroncsok és felnik nyugat Európából származnak és a termék mindegyike többszöri ellenőrzésen esik át eladás előtt.
    A gumiabroncsokat a raktárunkba történő beszállítást követően átvizsgáljuk, osztályozzuk, és több ponton mérjük a profilmélységet. Csak sérülés és egyéb hibáktól mentes terméket kínálunk eladásra.
    A profilmélység esetében az összes abroncsot több ponton mérjük és a kapott adatokat pontosan közöljük. A közzétett értékektől az abroncs bármely pontján max +/- 0,5mm eltérés lehetséges.
    Csak sérülés és egyéb hibáktól mentes terméket kínálunk eladásra. Szakszerű defektjavítás egyes abroncsokon előfordulhat.

    Garancia
    A vásárlást követően minden használt termékre a felszerelésig, de legkésőbb 7 napig érvényes visszavásárlási garanciát adunk, amennyiben a terméken hiba vagy sérülés tapasztalható (pl.szálszakadás).
    A visszavásárlási garancia a termék árának teljes visszafizetésére és az általunk szervezett oda-vissza szállítás költségeire vonatkozik, azonban a kapcsolódó esetleges utánvét díj, szerelési és egyéb költségek térítésére nem.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák