Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz raziel01 #61145 üzenetére

    Tesztekben az utolsó helyekért küzd. Két néven fut ugyanaz a gumi, Westlake Elite Z-401 és Goodride Elite Z-401. Nekem a Goodride jutott.
    4 db használt gyári felnit szerettem volna venni, a felni árában is vettem őket 2023. októberben, 2022-es DOT, kettő újszerű, kettő tán 5 mm-es, plusz 4 db TPMS szenzor (nem szükséges az én autómhoz). Úgy voltam vele, felteszem az autóra, ezen parkoljon míg a téli álmát alussza (hobbi jármű). :R Ehhez képest elég sűrűn, kb. 10 naponta elővettem, szerencsére sokszor volt szép idő.

    Hóban, vagy sózott úton egyszer sem próbáltam. Októbertől január végéig csak szép időben használtam, mostanában becsúszott 1-2 esős alkalom, vagy nedves úttest. Tökéletes erre a célra. Nagyon olcsó, különösen a hülye méretekben - 19 ezer Ft, egy prémium téli / 4S abroncs ebben a méretben 45 - 75 ezer (!!!) Ft.

    Ma hazafelé jövet a nedves aszfalton azért sikerült szándékosan megriszáltatnom a fenekét. Teljesen elégedett vagyok vele eddig.
    Nem tudom, miként viselkedik hóban, melegben, ill. milyen gyorsan öregszik, ez idén lesz 2 éves. A kopásról sem tudok beszámolni, tippre nem lehet vmi tartós (vagy ledriftelték az egyik párat).
    Magamnak ilyen célra, mint amire használom, simán megvenném újra, mert bagóért vállalható teljesítményt nyújt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák