Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz MasterMark #43939 üzenetére

    2x1savos ut, 100koruli tempo, igazabol idod nincs erdemben reagalni, mar az arokban vagy. Amikor ereztem, hogy meguszott, probaltam ellenkormanyozni, aztan meg raleptem a fekre, de akkor mar tudtam, hogy arok lesz. Tenyleg annyira keves hely van kozuton kimozogni egy ilyet, hogy ez mar csak a probalod menteni a menthetetlent kategoria. Amit itt leirtam, az 5mp alatt az eszlelestol mar arok-teto. A nagyobb baj az, hogy gyorsabban keruli meg a segge az autot, mint hogy megfelelo kormanyszoget tudnal kitekerni es mivel ABS nelkuli auto, ezert a satura rugod a feket se hasznalhato opcio, mert csak a tobbi kerek is elveszti a maradek tapadasat es utas vagy. Annyit segit, hogy kicsit lassabban jon az elkerulhetetlen csattanas...
    Aztan persze lehet van olyan Vatanen, aki meg egy ilyet is megfog, de szerintem meg neki is kell egy adag jo szerencse is hozza. Nem tudom voltal-e rantopados treningen, na ez olyasmi, csak itt az eleje megy el es utana porog a hata, ja meg ott max 40-nel mesz es szamitasz a jelensegre :)

Új hozzászólás Aktív témák