Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #42408 üzenetére

    Én sehol sem azt látom, hogy a Kléber lenne feljebb pozícionálva, sem eredményekben, sem mint 'márka': [link]

    csabex: Pirelli kivételével OK. Belső felét én csak felrakáskor szoktam ápolni, sztem elég.

    hattrickuser: Az elméleted jó, a gyakorlat pedig az, hogy alig kapsz értékelhető gumit 13"os méretben, a nyáriasokat (Michelin, Bridgestone) pl pont nem. Utána ha van sima Quatrac (bár sztem max az ötös lesz még, az nem nyűgözött le anyám Agiláján), és Hankook kb a sorrend. Utána ami kis méretben egész korrekt és árban is, az a Nexen, bár az közép télies, de ezzel az autó súllyal nem gond. (most ez van az Agilán is, már 165ös ugyan, de kellemesebb vezetni).

    "vagy egy Kléber Quadraxer 2 jó választás lenne": könyörgöm, ezt próbálta is valaki?! Jobban kenődik huszon fokban mint egy téli( 195/65 SX4)! 30ról egy közepes gyorsítástól. 2 évesen, nem túl jól tapad, és télen is (Tirol) rossz tapasztalatok vannak vele. A Nexen 2 fényévvel normálisabb nyáron, és még télen is értékelhető produkciót ad (nejem autóján ezt használjuk itthonra télinek).
    Illetve mivel konkrétan Kleber nyárival hoztam most el az autót, összenéztem az eredményeket, a Hankook 4 évszakos konkrétan legalább ezt a teljesítményt hozza nyáron négyévszakosként.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák