Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Qru #37223 üzenetére

    Az Aurisra ezért került 4évszakos Kormoran a szüleimnek. 60+ évesen nem várom el tőlük hogy belváros közepén felcipeljék a pincéből a krokodilt meg téli/nyári szettet, aztán lecserél majd vissza a pinyóba minden. A kormoran kiválasztásának két komoly oka volt, olcsó volt és raktáron volt. ;] Ők már nem raliznak, autópályán sem nagyon mennek, inkább városban közlekedőedény stílusban letakarított utakon, szóval nekik bőven jó.

    A másik 2 kocsihoz 9-9 felni van két-két garnitúra gumival, az otthon cserélgetős, mert sosem ér rá senki amikor kellene...
    A Vitarához csak 8 felni van, egy garnitúra Sebring Snow acélfelnin, a nyári EcoContact5 meg a gyári 17es alun, még kell hozzá egy pótkerék, de ideiglenesen bedobtam a csomiba az egyik nyárit, mivel a defektjavítót én nem tartom semmire, határozottan betiltanám.

    BP-en gumishoz időpontot találni októbertől... hát Tom Cruise elbújhat melletted ha sikerül, plusz mindig akkor kell halaszthatatlanul menni amikor a kutya sem ér rá, többször megjártam, nem vacakolok vele.
    5-6 évente elviszem az aktuális "pácienst" csomiban a másik szettel, igaz akkor otthagyok vagy 30at, de a bejáratott figurák már előre köszönnek, időpont sem kell. 2009 óta járok hozzájuk mind a 3 autóval (idén vittem először a Vitarát hozzájuk), ha meglátnak már szabadítanak is fel egy emelőt, mert tudják hogy pénzzel megyek.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák