Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batyuska100

    senior tag

    válasz ProgenXL #91033 üzenetére

    Mi is azt csináljuk, de hogy kiszúrjunk magunkkal nem segítünk egymásnak, hanem ketten külön visszük végig.
    Hány ilyen mission van? legalább ötöt megcsináltam már.

  • negyven2

    veterán

    válasz ProgenXL #91033 üzenetére

    Függetlenül attól, hogy az utolsó kettőben párszor azért első nekifutásra meghaltam, nekem nem volt annyira nehéz. De ez igazából csúsztatás, mert azért mögöttem van vagy 6000 órányi játék, és megtanultam, hogy ha nincs idő, vagy más hasonló limit akkor, akkor érdemes lassan taktikázva menni.

    Ettől eltekintve azért nevetségesnek érzem a kihívás/fizetés kombinációt. Igaz egyedül csináltam meg az összeset, de azért, hogy a max. fizetés 15 perc után $48 000 13 000 RP az nagyon kevés. Persze ha többen vagytok akkor valamivel több, de ez a baseline az ugyan annyi mint a sima küldetésekért kapható jutalom.
    És ha eltekintünk a pénz/RP-től akkor ott van az is, hogy igazából a küldetésben annyi a kihívás, hogy direkt úgy lett felépítve, hogy szívassa a játékost (főleg az második fele a 6 küldetésnek).

    Sajnos látszik, hogy olcsón oldották meg az egészet. Bár szerencsére most olyat nem alkalmaztak mint máskor, hogy a semmiből melléd rakja le az ellenfelt (az 6. küldetésben az különösen b*nkó dolog lett volna :D). De még így is ott van némely ellenfél esetében az, hogy ha fedezékben van az, vagy nem látod akkor nem jelzi a térkép. Ez főleg az 5. küldetésben volt zavaró, ahol volt olyan hogy elmentem mellette mert nem láttam hallottam, és mikor mögöttem volt akkor elkezdtet lőni rám. De a 6. küldetésben is szereti ezt csinálni, pár helyen.

    Ami szerencsére most megmenti a helyzetet az a gyors snack/armor felrakás... ami sajnos csak gyalogosan működik, mert járműben marad a régi, menüturkálós megoldás.

    A többi része meg annyira most nem érdekel. Bár majd ha elérhető lesz a fegyverkeresős random event, vagy a kincskeresős Cayo Perico akkor visszanézek jobban.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák